Čo je Hep2O

Sytém kúrenia Hep2O od HEPWORTHu  je flexibilný, ucelený a hlavne rozoberatelný inštalačný systém pre podlahové kúrenie, radiátorové kúrenie a rozvody vody.

Medzi najväčšie prednosti systému patrí jeho rýchla montáž bez náradiarozoberatelnosť a použitý materiál polybutylén.


 

 

 

Plne rozoberateľný systém.

To znamená, že systém môžete poskladať, neskôr rozobrať a opäť poskladať. Má to význam vtedy, keď ste si nie úplne istý montážou kúrenia.

 

 

 

 


 

 

Montáž bez akéhokoľvek náradia.

 

 

 

Jednou z najväčších predností systému je montáž bez náradia. To znamená, že potrubie sa do spojky iba zasunie a vnútorný systém čeľustí ho zafixuje. Pri demontáži spojku len uvoľníme, čeľuste z potrubia zosunieme, a spojka je opäť pripravená na použitie.

 

 

 

 


 

 

Univerzálne použitie pre všetky druhy kúrenia.

 

 

 

Všetky spojky, T-kusy, kolená a potrubia sú vyrobené s polybutylénu, to znamená, že ho môžete používať, či už na montáž radiátorového kúrenia, podlahového kúrenia, alebo na rozvod studenej i teplej vody. Všetky priemery sú spätne kompatibilné.

 

 

 

 


 

 

Potrubie vyrobené z polybutylénu.

 

 

 

Polybutylén - najstarší a zatiaľ najlepšie overený materiál pre kúrenie a rozvod vody. 

 

 

 

 


 

 

Potrubia s kyslíkovou bariérou

 

 

 

Všetky potrubia sú vyrábané s kyslíkovou bariérou, ktorá zabraňuje prenikaniu molekúl kyslíka do samotného kúrenia. Kyslík po niekoľkých rokoch spôsobuje koróziu kotla a znehodnotenie kúrenia. Kyslíkovou bariérou tomuto problému predídeme.

 

 

 

 


 

 

Polybutylén je jeden z najhygienickejšich materiálov

 

 

 

Z hľadiska hygieny dosahuje polybutylén najlepšie výsledky.